اشتباهی که نباید در رابطه جنسی انجام داد . رابطه جنسی . الت تناسلی . ارگاسم

۹اشتباهی که نباید در رابطه جنسی انجام داد

وقتی که می خواین با فردی رابطه جنسی داشته باشین آخرین چیزی که می خواین اینه که ایشون از حس رابطه جنسی خارج شه! واسه اینکار ۹ اشتباه هست که به هیچ قیمتی نباید اونا رو بکنین.

۱٫ ایشون رو نمی بوسید!

باور کنین یا نکنین بالای ۹۰ درصد در مردان موقع رابطه جنسی زنان رو نمی بوسند! مردان پس از معاشقه و پس از اینکه مشغول انجام رابطه گشتن بوسیدن زن رو بطور کامل فراموش میکنن.

بعضیا دلایلی هم دارن مبنی بر اینکه ذهن اونا در اون لحظه به حرکتی و کاری که انجام میدن مشغوله ، یا پوزیشنی رو که انجام میدن امکان ایجاد بوسه در اون نیس.

بعضیا در طول رابطه دهانشون خشک می شه و طعم ترشی میگیره به خاطر همین از بوسیدن و بوسیده شدن جلوگیری میکنن و مسائل دیگه.

این اولین اشتباهیه که باعث می شه ایشون سیر صعودی رو واسه ارگاسم به تاخیر بندازه . زنان دوست دارن در زمان دخول مکیده شن. اونا بوسه میخوان.

۲٫ ایشون هنوز آماده نیس و شما شروع می کنین!

بسیار ساده. شما شدیدا تحریک شدین و معاشقه می کنین . ایشون هم با شما همراهی می کنه اما ایشون هنوز به طور کامل تحریک نشده و به اصطلاح تنها فقط سرش گرم شده.

در این مواقع از تماس با نقاط فوق العاده حساس بپرهیزد . زنان دوست دارن که موقع رابطه جنسی سر سینهاشون رو به آرومی بفشارید و یا گاز بگیرین.

کلیتوریس رو لمس کنین و یا آنال ( مقعد ) رو واسه اونا ماساژ بدین. اما همین کارا اگه به اشتباه در وقتی شروع شه که زن هنوز به طور کامل تحریک نشده و شما رابطه رو شروع کردین ، می تونه به طور کامل دردناک باشه.

زنان در این زمان سریع دچار درد و تیکای عصبی می شن. اینم باعث دورتر شدن اونا از ارگاسمشان می شه. در نتیجه به هیچ قیمتی اگه حس نکردید که در زمان معاشقه ایشون به مرحله ای رسیده که بشما حمله می آورد ، رابطه رو شروع نکنین.

۳٫ تنها سینه ها و جهاز جنسی زن نیس که حساسه!

این کار افراد بسیار ناشی در رابطه س! مردانی که زمان ندارن و یا حوصله ندارن و یا شدیدا تحریک شدن و تحمل ندارن و یا وارد نیستن ، کامل اینکار رو انجام میدن!

اونا واسه آماده سازی زنان می دونن که لبها و سینه ها و آلت تناسلی اونا حساسه و وقت خود رو تنها بروی اون صرف می کنن و دیگه به بقیه نقاط کاری ندارن!

یه مرد نا آزموده فراموش میکنه و یا نمی دونه که تموم بدن زن پر از نقاط حساس واسه جذب لذته.

مردان فراموش میکنن که باید شونهای زن رو ببوسند یا بلیسند. پاهای ایشون رو ماساژ بدن و ببوسند. از ماساژ عضلات ساق پا و اثرات اون خبری ندارن. از ماساژ عضلات کول که باعث می شه بدن ایشون به طور کامل شل شه اطلاعی ندارن.

از بوسیدن کمر و اثرات اون هیچ گونه برداشتی ندارن. (به همه اینا گاز گرفتن نرم و ملایم رو هم اضافه کنین) در نتیجه بسیار ساده س! که زنان رو به شکل تیکای عصبی تحریک کنن.

نکته دیگه اینه که توجه به نقاطی دیگه در بدن زنان باعث می شه که زنان تا حدی از خود بی خود گردند که اینبار اونا بسمت شما حمله بیارن و تلاش کنن شما رو هم به همون روش به سطحی که در اون قرار گرفتن برسانند

۴-وزن خود رو بروی ایشون نیاندازید!

اینم کار دیگه ایه که افراد نا وارد انجام میدن.اشکالی نداره که در رابطه دیوونه شید و یا بخواین که مقداری بهش فشار بیارین. فشار اوردن به زنان یکی از نکات کلیدی ایجاد رابطه و خواست زنونه اما اصلا معنی فشار آوردن اینجور چیز یا چیزای مشابه این عنوانی که ذکر کردم نیس.مردان نا وارد خود رو فراموش میکنن ، خود رو بروی ایشون میندازن و مشغول می گردن.

همچین چیزی تنها یه کابوس واسه زنونه.خیلی از زنان بهتر می دونن که در طول رابطه تحتِ کنترل باشن و مرد باشه که اونا رو در بر میگیره اما تحمل کردن وزن مرد اصلا چیزی نیس که اونا خواهان اون باشن.

مورد دیگه اینکه بخاطر تصور اینکه مرد بروی زن قرار گرفته خیلی از پوزیشنها رو نمی تونن بکنن.چراکه اصلا به زاویه مچ پاها و شکل سائدها در پوزیشنها توجه نمی کنن که باعث شده همه وزن بدن بروی زمین منتقل شه و زن چیزی رو حس نکنه.

۵٫ شما یا دیر ارگاسم میشین و یا زود ارگاسم میشین!

اینهم مورد عذاب بیاری واسه زنونه.در هر دو جنس آدما بعد از ارگاسم تماس با آلت جنسی به دلیل تحریک بالایی که شده بسیار شوک آور و عصبیه.

اینکه شما نمی تونین ارگاسم خود رو کنترل کنین باعث می شه که فقط اینجور حسی رو وارد کنین!

باید ارگاسم خود رو کنترل کنین و تلاش کنین که در لحظه مناسب به ارگاسم برسین.

اگه زود ارگاسم میشین زمان خود رو واسه معاشقه بیشتر کنین تا ایشون هم به مرز ارگاسم برسه.رابطه زناشویی دهانی رو انجام بدین تا زمانیکه ببینین ایشون وارد مرحله ارگاسم شده و در حال رفتن به ارگاسمه.در این زمان شروع به انجام دخول کنین.

اگه برعکس دیر انزال هستین ، ایشون رو ارگاسم کنین و دیگه به دخول ادامه ندین چون واسه ایشون لذت بخش نیس و درد آوره. بهش استراحت بدین و از ایشون بخواین که با روشی دیگه مثل اورال رابطه زناشویی و یا همون رابطه زناشویی دهانی شما رو تحریک و به مرحله ارگاسم برسونه .

۶٫ بهش نمی گین که می خواین ارگاسم شید.

اینکه می خواین چه کنین خیلی با اهمیته.در حال رابطه ساک  هستین و دیگه آماده تخلیه هستین . حال این تخلیه کجا قراره صورت بگیره ، مثل واژن ، دهن ، بدن و یا هر جای دیگه بمونه.

در اول باید حتما بهش بگید که در حال ارگاسم شدن هستین و چه می خواین بکنین.و اینکه ایشون با این کار موافقه یا خیر.

بحث نکنین و لازم نیس توضیح زیاد بدین و یا اینکه توضیح بشنوین که به چه دلیل نه.اینکار مال الان نیس.

فقط بهش اطلاع بدین و بگید چه می خواین بکنین.بعد در صورت نبود موافقت خیلی سریع امکان دیگه رو بهش اطلاع بدین.اما حرف بزنین. در سکوت کارتون رو نکنین . ایشون باید بدونه.

۷- شماها یهو هنرپیشه فیلمهای پو.ر.نو میشین!

اینم عادتیه که یه تعداد از شماها دارین.به محض ایجاد رابطه فکر می کنین که کارتون خیلی درسته و تلاش می کنین همه کارایی رو که دیدین و خواستین روزی بکنین بکنین!

خیلی از زنان از رفتارای متفاوت و پو.ر.نو در رابطه استقبال می کنن اما خیلی از اونا هم درگیر مسائل عاطفی بیشتری هستن و از اینجور کارایی اصلا استقبال نمی کنن.

شما باید شریک خود رو بشناسین. ایشون به گروه خون شما می خوره؟ تقاضاهای شما در رابطه جنسی با هم تناسب داره؟ ایشون فردیه که دلش می خواد تحت فشار قرار بگیره و یا خیر؟ تموم اینا باید در قبل از هنگام رابطه جنسی شناسایی شه. قبل اینکه ایشون شما رو فردی وحشی خطاب کنه!

زنان خیلی از لحظات دیوانگی و فشار استقبال می کنن . اما این دلیل نیس که شما فردی رو که ازشیوه ذهنی ایشون اطلاعی ندارین یهو تحت فشار بذارین.

اگه شما به اینجور رابطه جنسی تمایل دارین خیلی راحت یا باید از رفتاری که خواهان انجام اون هستین با فرد مورد علاقه خود جلوگیری کنین و یا اینکه از ایشون جدا شده و به دنبال فردی باشین که با شما جور شه. اما فکر نکنین که چون زنان زیادی بدنبال ماجراهای متفاوت در رابطه جنسی هستن همه زنها این جوری ان!

۸٫ ساکت هستین!

من مطمئن هستم که شما می خواین زن در طول رابطه بلند بلند آه بکشه و چنگ بزنه و سر و صدا کنه. بگه که تندتر یا آرامتر و همیشه بگه که خوبه و حرفه های دیگه…بسیار طبیعیه که زنان هم در طول رابطه میخوان عکس العمل شما رو بدونن.اونا باید بدونن که کار خود رو خوب انجام میدن و یا خیر.

اینکه بدونن قدرت ارگاسم کردن شما رو دارن.شما اگه ساکت باشین فکر می کنن کارشون رو درست انجام نمی دن.اینکه شمام صدا کنین و یا ساده اعلام کنین که چه حس خوبی دارین چیزیست که شما واسه تبدیل از یه آماتور به یه حرفه ای لازم دارین

۹٫ چگونگی حرکتی پمپ کردن شما بسیار نا بخردانهه!

بله. خیلی از مردان فکر می کنن باید مثل چکش بروی هاون بکوبند و درق درق پمپ بزنن. سرعت بالا داشته باشن و مدت طولانی! تموم اینا غلطه.

زنان خیلی از این وضع اصلا خوششون نمیاد و درد باعث می شه که زن ” آه” رو به ” آی ” تبدیل کنه.

اما مردان بازم گوششون بدهکار نیس! اونا فکر می کنن فقط زن صدا بده یعنی داره حال می کنه!

اونا بخاطر اینکه چگونگی کارکرد جنسی خود رو عموما فارغ از درد می بینن اصلا نمی فهمن که درد در این رابطه می تونه وجود داشته باشه. این اون جاییه که حرفه ایا می دونن چیجوری عمل کنن.

اونا آروم آلت رو وارد می کنن و پمپ می کنن.سرعت و نفوذ خود رو با شرایط پوزیشن و خواسته زن همراه می کنن. زن هرچه به ارگاسم نزدیکتر میشه سرعت و قدرت رو بالا میبرن.نه اینکه سرعت و قدرت رو بالا ببرن تا زن رو به ارگاسم برسانند!

اونا می دونن که زن حالا در چه حسی و کجا قرار گرفته و حالا چقدر فشار و نفوذ آلت رو لازم داره. شمام می تونین زنان رو بخونین ؟

گرداوری:زیرمیزی

.

منبع :